LT Pařez 2024/spuštěno přihlašování

Tábor Pařez. Tradiční týden plný pohody, zábavy, her, výletů a to vše uprostřed Českého ráje v samém srdci Prachovských skal.
Informace o předešlých táborech najdete na: www.parezaci.estranky.cz
Najdete nás taky na sociálních sítích na instagramu a facebooku: Pařezáci
Pařezáci | Facebook
Termín: 7.7 - 14.7.2024
Odjezd: neděle 7.7.2024 10:00 parkoviště za klášterem Vrchlabí
Příjezd: neděle 14.7.2024 12:00 parkoviště za klášterem Vrchlabí
Věk: 7-17let
V ceně zahrnuto: doprava busem z Vrchlabí, ubytování, strava, zajištění programu
S sebou:
sportovní soupravu 2x, svetr, osobní prádlo, pyžamo, trička, ponožky, plavky, pláštěnku, pokrývku hlavy, sportovní obuv, přezůvky, gumáky, sandále, hygienické potřeby (mýdlo, kartáček na zuby, zubní pastu, WC papír, papírové kapesníky, staré prostěradlo + plážovou tašku či pytel k vodě), 2x ručník, krém na opalování, přípravek proti klíšťatům, sluneční brýle, baterka, spol. hry (pexeso, karty apod.), nůžky, pastelky, blok na kreslení, dopisní papír + známky, kapesné, hudební nástroj, deku nebo starý ručník k vodě, malý batoh na výlety, deku na přikrytí při večerním posezení, KPZ (krabička poslední záchrany- její složení je na volbě účastníků) + Svačinu (stravování začínáme až v neděli večeří)

Při odjezdu je nutno odevzdat:
* prohlášení o bezinfekčnosti (s datem odjezdu)
* zdravotní a očkovací průkaz
* průkaz pojištěnce
* podepsané osobní léky dítěte (dostačující množství na celou délku pobytu)
* potvrzení od lékaře o způsobilosti účasti na LT
Více info: u hlavního vedoucího Karla Srnského na tel: +420 605 76 26 06
UHRAZENÍ poplatku Č.Ú 1304139399/0800 a ODEVZDÁNÍ přihlášek na DDM do 4.6.2024.

• Kód

• Název